Şartlar & Koşullar

SATIŞ:

Sitemizden aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde alışveriş yapıyorsunuz.

Sitemizden üye olarak veya üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Sipariş esnasında fatura, teslimat, iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz, özellikle e-posta ve telefon numaranızı kontrol ediniz.

“www.cikrikyayinlari.com” web sitemizden sipariş verdiğinizde mail adresinize bu siparişe dair onayladığınız bilgiler gönderilecektir. Bunların sistemimiz tarafından teyidinden sonra ürün veya hizmet talepleriniz karşılanacak ve size ulaştırılacaktır.

Siparişler en geç, ödemesinin yapıldığı günü takip eden 7 iş günü içerisinde müşteriye ulaştırılır.

 İPTAL:

Siparişinizi tamamen iptal etmek istiyorsanız “0-553-016 1544" nolu telefonumuzdan müşteri temsilcimizle görüşmeniz  veya bu konu ile ilgili “cikrikyayilari@gmail.com” adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir.

Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır. (Bazen müşteri sadece karşılananları gönderiniz ve kalanı için ödememi iade edin şartıyla sipariş verir veya eksik siparişi başka bir ürün ile değiştirin veya tüm siparişi iptal ediniz diyebilir.)

Bir hafta (7 Gün) içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

 İADE:

Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları tüketici hakları çerçevesindedir. Satın alınan ürün orijinal halde (tekrar satışa uygun), şartlara da uygun olarak bir hafta içerisinde tarafımıza herhangi bir neden göstermeksizin iade edilebilir. Bir haftadan sonraki bu tarz iade talepleri dikkate alınmayacaktır. İadelerde kargo masrafları tamamen müşteriye aittir. Ödemeli kargolar kesinlikle kabul edilmeyecek, teslim alınmayacaktır. İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecek uygun ise geri ödeme, sonucun müşteriye bildiriminden itibaren en geç 1 ay içerisinde yapılacaktır. Geri ödemede firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık, kargo gibi masraflar düşülecektir.

Tüm ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Fakat, müşteriye sağlam teslim edilen ürünlere müşteri tarafından verilecek, yırtılma, buruşma, cildinin dağıtılması, içerisine kalemle yazı yazılması, çizgi çekilmesi vb. gibi tekrar satışına mani olacak şekilde verilen hasarlar müstesna. Bu tür ürünler garanti dışıdır, kesinlikle iade alınmaz.

Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya “cikrikyayinlari@gmail.com” adresine konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.